قابل توجه دانشجویان ثبت نامی در دروس کارگاه عمومی و کارگاه ماشین ابزارانیورسال 1 نیمسال اول 1400 قابل توجه دانشجویان ثبت نامی در دروس کارگاه عمومی و کارگاه ماشین ابزارانیورسال ۱ نیمسال اول ۱۴۰۰

 | تاریخ ارسال: 1400/10/25 | 
 
به پیوست، برنامه دوره فشرده دوم دروس کارگاه عمومی و کارگاه ماشین­ ابزار انیورسال ۱ نیمسال اول  ۱۴۰۰ ارسال میگردد. ضمن مراجعه به این برنامه، مقتضی است به نکات ذیل توجه نمایید:
 
  1. در حال حاضر دوره فشرده دوم برای ۲ تا ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ برنامه ریزی شده است. از آنجاییکه مطابق آیین ­نامه دانشگاه، برگزاری کلاس­ها در تاریخ اعلام شده منوط به خروج از شرایط قرمز است، در صورت بروز هرگونه تغییری در شرایط موجود ، ممکن است دوره مورد نظر با تاخیر برگزار گردد. در صورت تغییر شرایط کرونایی در حین برگزاری کلاس ها و عدم امکان ادامه دوره، کلاس های باقیمانده به همان ترتیب ذکر شده در برنامه و با یک تاخیر مشخص برگزار شده و برنامه زمانی جدید متعاقباً اعلام خواهد شد.
  2. مطابق آیین­نامه دانشگاه، شرکت در دوره فشرده حضوری مستلزم اخذ گواهی سلامت از مرکز بهداشت دانشگاه می­باشد. برای اخذ این گواهی دانشجویان لازم است گواهی واکسن (حداقل دوز اول) یا تست منفی PCR را در ساعت اداری به مرکز بهداشت دانشگاه ارائه دهند.
  3. برای دانشجویان غیربومی، استفاده از خوابگاه در روزهای برگزاری کلاس مطابق برنامه زمانی پیوست شده در همین اطلاعیه امکان­پذیر است. اقامت در خوابگاه برای دانشجویان با طول دوره یک روز، یک شب (شب قبل یا همان شب بسته به درخواست دانشجو) و برای دانشجویان با طول دوره دو روزه، دو شب امکان­پذیر می­باشد. زمان پذیرش برای اقامت در خوابگاه فقط و فقط در روز و ساعت کاری (شنبه تا چهارشنبه ۷:۴۵ الی ۱۴:۱۵) می باشد. شایان ذکر است در خارج از روزهای کاری (پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی) و ساعت تعیین­شده هیچ پذیرشی انجام نخواهد شد. دانشجویان متقاضی لازم است ضمن مراجعه به اطلاعیه یادشده، از صحت اطلاعات خود در پرتال آموزشی (به ویژه شهر و استان محل سکونت) اطمینان حاصل کرده و در صورت مغایرت یا نیاز به تغییر زمان، مراتب را از طریق ارسال فرم درخواست آموزشی به آدرس ugrad.me@aut.ac.ir به کارشناسان اداره آموزش دانشکده مهندسی مکانیک اعلام نمایند. در این فرم بایستی مشخصات دانشجو، نام کلاس و گروه ثبت نامی به همراه علت درخواست (تغییر گروه، عدم وجود در لیست خوابگاه، ...) با ارایه توضیحات کافی در خصوص بازه قبلی موجود در لیست خوابگاه و بازه جدید (موردنظر) به طور کامل و شفاف درج گردد.
با تشکر
معاون آموزشی دانشکده مهندسی مکانیکCAPTCHA

دفعات مشاهده: 1112 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر