قابل توجه کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دوره دکتری سال 1401 رشته مهندسی مکانیک پژوهشکده فناوری‌های مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر قابل توجه کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دوره دکتری سال ۱۴۰۱ رشته مهندسی مکانیک پژوهشکده های مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 | تاریخ ارسال: 1401/3/7 | 
 قابل توجه کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دوره دکتری سال ۱۴۰۱ رشته مهندسی مکانیک پژوهشکده فناوری‌های مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر
الف) نحوه ارسال مدارک :
 • کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دوره دکتری رشته مهندسی مکانیک سال ۱۴۰۱ پژوهشکده فناوری‌های مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر (کد رشته ۳۸۴۷) علاوه بر مدارک اعلام شده بر روی سایت دانشگاه و بارگذاری و ارسال  آن در سامانه الکترونیکی تحصیلات تکمیلی دانشگاه (سامت) ، لازم است مدارک زیر را نیز ارسال نمایند :
 • تکمیل فرم های شماره ۱ و ۲ پیوست  و ارسال آن حداکثر تا روز  یکشنبه مورخ ۱۵/۳/۱۴۰۱ از طریق ایمیل به آدرس mghsaryazdiaut.ac.ir
لطفاً به نکات زیر توجه گردد :
 1. کلیه مقالات ارسالی اعم از  ISI (دارای شناسه DOI)، علمی و پژوهشی، کنفرانس‌ها، می بایست بصورت تفکیک شده باشد و از تحویل مقالاتی که submit و یا پذیرش اولیه شده است،خودداری گردد. مقالاتی که پذیرفته شده اما چاپ نشده است،  نامه Accept  آن ضمیمه گردد.
 2. به همراه داشتن اصل مدارک جهت تطبیق در روز مصاحبه الزامی است.
 3. به همراه داشتن خلاصه‌ای از سوابق علمی و مقالات در جلسه مصاحبه ضروری می باشد.
 4. زمان انجام مصاحبه :
 • روز دوشنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۹ الی ۱۱
 • روز دوشنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۵ الی ۱۶
 • روز سه شنبه ۱۷ خرداد ماه ساعت ۱۲ الی ۱۳
 1. مکان انجام مصاحبه: دانشکده مهندسی مکانیک - طبقه اول غربی- پژوهشکده فناوری خودرو
فرم های مربوط به پژوهشکده فناوری های مهندسی مکانیک
فرم شماره ۱  مربوط به داوطلبان با آزمون (سنجش) و بدون آزمون (ممتاز)
فرم شماره ۲ مشترک داوطلبان با آزمون و بدون آزمون
محورهای تحقیقاتی استاد

داوطلب گرامی جهت دریافت اطلاعات تکمیلی تا پایان تاریخ مصاحبه مکرراً به سایت دانشکده مهندسی مکانیک مراجعه فرمایید. شماره تماس پژوهشکده  ۶۴۵۴۳۲۵۷-۰۲۱  می‌باشد.
با آرزوی موفقیت روزافزون
پژوهشکده فناوری‌های مهندسی مکانیک


  
قابل توجه کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دوره دکتری سال ۱۴۰۱ رشته مهندسی مکانیک پژوهشکده فناوریهای مهندسی مکانیک- مرکز تحقیقات انرژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر
الف) نحوه ارسال مدارک :

    کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دوره دکتری رشته مهندسی مکانیک سال ۱۴۰۱ مرکز تحقیقات انرژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (کد رشته ۳۸۹۳) علاوه بر مدارک اعلام شده بر روی سایت دانشگاه و بارگذاری و ارسال  آن در سامانه الکترونیکی تحصیلات تکمیلی دانشگاه (سامت) ، لازم است مدارک زیر را نیز ارسال نمایند :
    تکمیل فرم های شماره ۱ و ۲ پیوست  و ارسال آن حداکثر تا روز  سه شنبه مورخ ۱۰/۳/۱۴۰۱ از طریق ایمیل به آدرس z.mansooriaut.ac.ir

لطفاً به نکات زیر توجه گردد :
 1.     کلیه مقالات ارسالی اعم از  ISI (دارای شناسه DOI)، علمی و پژوهشی، کنفرانس‌ها، می بایست بصورت تفکیک شده باشد و از تحویل مقالاتی که submit و یا پذیرش اولیه شده است،خودداری گردد. مقالاتی که پذیرفته شده اما چاپ نشده است،  نامه Accept  آن ضمیمه گردد.
 2.     به همراه داشتن اصل مدارک جهت تطبیق در روز مصاحبه الزامی است.
 3.     به همراه داشتن خلاصه ای از سوابق علمی و مقالات در جلسه مصاحبه ضروری می باشد.

زمان انجام مصاحبه : روز سه شنبه ۱۷ خرداد ماه ساعت ۹ الی ۱۳

    مکان انجام مصاحبه: دانشکده مهندسی مکانیک - طبقه ۷- اتاق۷۸۴
فرم های مربوط به پژوهشکده فناوری های مهندسی مکانیک مرکز تحقیقات انرژی(پژوهشکده انرژی)
فرم شماره ۱  مربوط به داوطلبان با آزمون (سنجش) و بدون آزمون (ممتاز)
فرم شماره ۲ مشترک داوطلبان با آزمون و بدون آزمون
محورهای تحقیقاتی استاد


    داوطلب گرامی جهت دریافت اطلاعات تکمیلی تا پایان تاریخ مصاحبه مکرراً به سایت دانشکده مهندسی مکانیک مراجعه فرمایید. شماره تماس مرکز تحقیقات انرژی  ۶۴۵۴۳۴۱۴-۰۲۱   و آدرس ایمیل  z.mansooriaut.ac.ir می باشد.

با آرزوی موفقیت روزافزون
مرکز تحقیقات انرژیقابل توجه کلیه داوطلبان (با آزمون و بدون آزمون) دعوت شده به مصاحبه دوره دکتری سال ۱۴۰۱
رشته مهندسی مکانیک پژوهشکده فناوری­­های نو- دانشگاه صنعتی امیرکبیر

الف) نحوه ارسال مدارک:
کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دوره دکتری سال ۱۴۰۱ رشته مهندسی مکانیک پژوهشکده فناوری­های نو دانشگاه علاوه بر مدارک اعلام شده بر روی سایت دانشگاه و بارگذاری و ارسال آن در سامانه الکترونیکی تحصیلات تکمیلی دانشگاه (سامت)، لازم است مدارک زیر را به پژوهشکده ارسال نمایند:  
 • تکمیل فرم شماره ۱ (فرم شماره ۱ داوطلبان با آزمون و بدون آزمون (استعدادهای درخشان) متفاوت است لطفاً به هنگام تکمیل و ارسال آن دقت نمایید) و فرم شماره  ۲ (مشترک برای داوطلبان با آزمون و بدون آزمون)  پیوست و ارسال فرم های ۱ و ۲ حداکثر تا پایان وقت اداری روز یک­شنبه مورخ ۸/۳/۱۴۰۱ از طریق ایمیل به آدرس newtechaut.ac.ir (لیست و محورهای تحقیقاتی و نوع ظرفیت استادان متقاضی پذیرش دانشجوی دکتری سال ۱۴۰۱ به پیوست می­باشد)
 • مهلت ارسال فرم­ها قابل تمدید نمی­باشد. عدم ارسال فرم های شماره ۱ و ۲  تا تاریخ مقرر به منزله نقص پرونده می­باشد و منجر به توقف فرآیند مصاحبه خواهد شد.
 • ارائه اصل مدارک شناسنامه، کارت ملی، کارشناسی، کارشناسی­ارشد و مقالات و همچنین کارنامه­­های مقاطع قبلی و کارنامه­های سازمان سنجش (اعم از نمره و محل دعوت به مصاحبه) برای تطبیق در زمان مصاحبه الزامی است.
ب) نحوه برگزاری مصاحبه:
 • مصاحبه به صورت حضوری و زمان برگزاری آن روزهای دوشنبه و سه­شنبه مورخ ۱۶ و ۱۷ خرداد ماه ۱۴۰۱ در محل پژوهشکده می­باشد. قبل از انجام مصاحبه برای اعلام حضور به دفتر پژوهشکده واقع در طبقه سوم مراجعه نمایید. سپس برای مصاحبه با اساتید منتخب خود که در فرم شماره ۱ انتخاب نموده­اید به دفتر اساتید واقع در طبقات اول تا سوم مراجعه و با توجه به ساعت مصاحبه هر یک از اساتید که متعاقباً بر روی همین وب­سایت اعلام خواهد شد،  نسبت به انجام مصاحبه اقدام نمایید.
 • به منظور آشنایی با زمینه­های کاری و تبادل نظر پیرامون محورهای تحقیقاتی مورد علاقه، به همراه داشتن خلاصه­ای از سوابق علمی و مقالات در هنگام مصاحبه و مراجعه به اساتید ضروری می­باشد. در صورت دارا بودن توصیه نامه از اساتید مقاطع قبلی خود (کارشناسی و کارشناسی­ارشد) آن را نیز به همراه داشته باشید.
داوطلب گرامی جهت دریافت اطلاعات تکمیلی تا پایان تاریخ مصاحبه مکرراً به وب­سایت دانشکده مهندسی مکانیک مراجعه فرمایید.
راه­های ارتباطی پژوهشکده فناوری های نو دانشگاه صنعتی امیرکبیر
تلفن تماس: ۶۶۹۷۰۹۶۵-۰۲۱  داخلی ۱    تلفن تماس اساتید: ۶۶۹۷۲۳۰۴-۰۲۱
آدرس الکترونیکی: newtechaut.ac.ir
آدرس پژوهشکده: خیابان انقلاب، چهار راه کالج، انتهای کوچه البرز ۱، پلاک ۲۸، پژوهشکده فناوری­های نو

جدول لینک فرم­ها و لیست استادان
فرم شماره ۱ مربوط به داوطلبان با آزمون (سنجش)
فرم شماره ۱ مربوط به داوطلبان بدون آزمون (استعدادهای درخشان)
فرم شماره ۲ مشترک داوطلبان با آزمون و بدون آزمون
لیست استادان
معرفی پژوهشکده فناوری­های نو
 
با آرزوی موفقیت روزافزون
پژوهشکده فناوری­های نو


 


 

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1211 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر