اطلاعیه شماره ۱ ثبت نام کارشناسی ارشد

 | تاریخ ارسال: 1399/8/7 | 
 
دانشجوی گرامی
با سلام
ضمن عرض تبریک به مناسبت پذیرفتهشدن جنابعالی در دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، ضروریست به منظور پی­گیری و انجام امور آموزشی و تحصیلی خود به موارد زیر توجه و دقت نمائید:
  1. با توجه به شرایط ویژه شیوع بیماری کرونا سعی بر آن است تا حد امکان به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به مراجعه حضوری دانشجو خدمات­رسانی به دانشجویان انجام پذیرد. بنابراین لازم است درخواست­ها، سوالات وپی­گیری­های آموزشی از طریق پست الکترونیکی دفتر تحصیلات تکمیلی به آدرس mechrelaut.ac.ir انجام گیرد.
  2. جهت اطلاع از آیین نامه­ ها و رویه­ های آموزشی به وب سایت مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه به آدرسhttps://grad.aut.ac.ir مراجعه نمائید.
  3. با توجه به برگزاری کلاس­های این ترم به صورت غیر حضوری دانشجویان جهت حضور در کلاس­های مجازی برخط (با نظر استاد درس) می توانند از سامانه آموزش الکترونیک (نیما)به آدرسhttps://lms.aut.ac.irو کلاس­های غیر برخط از سامانه مدیریت یادگیری- دروس حضوری به آدرسhttps://courses.aut.ac.irاستفاده نمایند.
  • جهت کسب اطلاعات و راهنمای کاربری هر دو سامانه می توانید به مرکز پشتیبانی یادگیری الکترونیکی به آدرسhttps://elearning.aut.ac.irمراجعه نمائید.
  1. کلاس­ها در این ترم به صورت فشرده و سه روز در هفته برگزار خواهد شد.
  2. تقویم آموزشی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به پیوست ارسال می­گردد. لطفا به زمانبندی­های اعلام شده توجه نمائید.
  3. اطلاعیه انتخاب واحد، لیست دروس مصوب گرایش­ها و خلاصه نکات آموزشی دوره کارشناسی ارشد به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال       می­گردد.
  4. دسترسی به فرم­های کارشناسی ارشد دانشکده از طریق وب سایت دانشکده مهندسی مکانیک-لینک تحصیلات تکمیلی امکانپذیر است.
  5.  معاونت تحصیلات تکمیلی دانشکده به منظور اطلاع رسانی اهم رویدادهای علمی و تحصیلی و نیز ارتباط نزدیک­تر با دانشجویان این مقطع اقدام به راه اندازی کانال تلگرام نموده است. لطفا برای عضویت از لینک زیر استفاده کنید:                                                                             Https://t.me/joinchat/AAAAAD۹AsTFB۵s_g۹iCnGw
با آرزوی سلامتی و موفقیت

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 492 بار   |   دفعات چاپ: 20 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر