اطلاعیه حذف و اضافه

 | تاریخ ارسال: 1399/8/19 | 
به اطلاع کلیه دانشجویان ورودی سال ۹۹ می رساند:
۱. زمان حذف و اضافه از روز دوشنبه ۱۹/۸/۹۹ لغایت سه¬شنبه ۲۰/۸/۹۹ می باشد. پس از این تاریخ درخواستی مبنی بر حذف و یا اضافه درس پذیرفته نمی شود.
۲. دانشجویان فقط مجاز به حذف و اضافه یک درس خواهند بود. منوط به اینکه درسی را که اضافه می نمایند در پورتال ظرفیت داشته باشد و درسی را که حذف می کنند از حد نصاب (۵ نفر) نیفتد.
- لطفا برای افزایش ظرفیت به دفتر تحصیلات تکمیلی مراجعه ننمائید.
۳.‌ حذف و جابجایی سمینار و ریاضیات پیشرفته امکان پذیر نمی باشد. در صورتیکه دانشجو یکی از دو درس اشاره شده را حذف نماید و موفق به اخذ گروه دیگری نشود، دفتر تحصیلات تکمیلی در مورد ثبت نام دانشجو در یکی از گروه ها تصمیم گیری خواهد کرد.
- مجددا تاکید می گردد ریاضیات مهندسی پیشرفته- گروه ۳ (دکتر منهاج) (کد: ۲۳۸۰۱۱۳) و سمینار- گروه ۴ (دکتر شمشیرساز) مخصوص دانشجویان گرایش مکاترونیک می باشد. سایر دانشجویان مجاز به اخذ این دروس نمی باشند.
۴. نظر به کوتاه و فشرده بودن ترم جاری، اکیداً توصیه می شود که دانشجویان نسبت به اخذ بیش از ۸ واحد (ریاضیات پیشرفته، سمینار و یک درس تخصصی) اقدام ننمایند.
۵. دانشجویانی که در برنامه درسی تغییرات داشته اند لازم است تائیدیه مدیر گروه را به دفتر تحصیلات تکمیلی ارسال نمایند.CAPTCHA

دفعات مشاهده: 97 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر