مشکلات ثبت نام اولیه

 | تاریخ ارسال: 1399/10/17 | 
مشکلات ثبت نام اولیه

مشکلات ثبت نام اولیه
دانشجویان عزیز در خصوص پیگیری مشکلات انتخاب واحد لطفا به موارد زیر با دقت توجه فرمایید:
  1. توجه کنید با شروع زمان ثبت نام امکان تغییر ساعات کلاسها یا امتحانات وجود ندارد اگر پیشنهادی در خصوص تغییر ساعت کلاس تدریسیار یا حل تمرین دارید درخواست خود را به نمایندگان دانشجویان آقای امید مجتهد زاده omidmzf@gmail.com(نماینده دروس گروه جامدات)، آقای فرید پورنیاpourniafarid۲۰۰۰@gmail.com(نماینده دروس گروه سیالات) وآقای محمدرضا محمودی mr.mahmoodi۱۹@gmail.com  (نماینده دروس گروه ساخت و تولید)ارسال کنید. مشکلات و درخواستهای جمعی برای اصلاح برنامه آموزشی را این عزیزان جمع آوری و برای بررسی به آموزش ارسال میکنند و حل مشکلات جمعی در الویت است. در نظر است بخش عمده ای از این مشکلات تا زمان ثبت نام تکمیلی حل شود.
  2. تا زمان ثبت نام تکمیلی در تاریخ ۲۸ و ۲۹ بهمن تکلیف ظرفیت کلاسها و ثبت نام قطعی نیست تغییرات زیادی اتفاق خواهد افتاد و در صورتیکه موفق به اخذ واحدهای دلخواه خود نشدید باید تا زمان ثبت نام تکمیلی صبر کنید و در این زمان اقدام به تکمیل واحدها نمایید. بنابراین تا زمان پایان ثبت نام تکمیلی مشکلات هم قطعی نیست و درخواست برای اخذ و حذف دروس بررسی نخواهد شد و لطفا از ارسال اینگونه درخواستها به اداره آموزش خودداری کنید. البته مشکلات کمبود واحدها را به نمایندگان معرفی شده در بند ۱ اطلاع رسانی کنید تا در خصوص حل مشکلات جمعی برنامه ریزی شود.
  3. ثبت نام تکمیلی در تاریخ ۲۸ و ۲۹ بهمن انجام خواهد شد و اطلاعیه برای ارسال درخواست اخذ و حذف دروس بعد از اتمام ثبت نام تکمیلی منتشر خواهد شد ولی از آنجا که امکانات محدود است سعی کنید با برنامه ریزی صحیح و استفاده از فرصت ها و ظرفیتهای موجود مشکل انتخاب واحد خود را در زمان ثبت نام تکمیلیحل کنید و کار را به اما و اگر نیاندازید.
  4. توجه شود دسترسی به اینترنت مطمئن از وظایف دانشجویان است و مشکلاتی از قبیل عدم دسترسی به اینترنت و قطعی اینترنت شخصی قابل بررسی نیستند در خصوص قطعی سامانه دانشگاه هم از قبل چاره ای اندیشیده شده و در اطلاعیه زمانبندی ثبت نام توضیح داده شده است. بنابراین لطفا برای ثبت نام تکمیلی و حذف و اضافه برنامه ریزی دسترسی مطمئن به اینترنت را داشته باشید.
  5. برای اخذ دروس تخصصی اختیاری از سایر دانشکده ها رویه میهمان بین دانشکده ای در آینده منتشر خواهد شد. زمان این درخواستها فاصله بین ثبت نام تکمیلی و حذف و اضافه خواهد بود.
  6. برای مشاوره در خصوص مشکلات مربوط به انتخاب واحد که درموارد بالا ذکر نشده میتوانید از راههای ارتباط با ما (لینک) استفاده کنید. لطفا برای مسایل آموزش فقط از ایمیل رسمی (ugrad.me@aut.ac.ir) استفاده کنید. اداره آموزش مسئولیتی در خصوص پاسخگویی به ایمیلهایی که به سایر آدرسها ارسال شوند ندارد.
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 3314 بار   |   دفعات چاپ: 65 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر