ارائه جذاب و گیرا، مهمترین عامل برتری در مسابقات ملی دفاع ۳ دقیقه ای پایان نامه های دانشجویی

 | تاریخ ارسال: 1398/7/16 | 
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، سید علی محمدپور از برگزاری چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع ۳ دقیقه ای پایان نامه های دانشجویی در بخش دانشگاهی، در دانشگاه امیرکبیر خبر داد.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با اعلام این خبر افزود: معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با همکاری سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی در کل کشور، برای سومین سال پیاپی این مسابقات را در دانشگاه امیرکبیر برگزار می نماید.
محمدپور ادامه داد: مسابقه ملی دفاع ۳ دقیقه ای پایان نامه های دانشجویی با هدف رشد و تقویت مهارت های ارتباطی، بیانی و ایده پردازی در دانشجویان و فرصتی برای برقراری ارتباط بین فضای دانشگاه، صنعت، جامعه و کاربردی کردن پژوهش ها و تحقیقات دانشجویی برگزار می شود.
محمدپور در مورد نحوه برگزاری این مسابقات و آثار آن خاطرنشان کرد: در این مسابقه هر شخص می بایست در یک تک عکس جذاب و گیرا، در مدت ۳ دقیقه، ماحصل پایان نامه خود را به شکلی ساده، فراگیر و بدون استفاده از واژگان تخصصی ارائه نماید. در آیین نامه داوری جدید این مسابقات، دو بخش محتوایی پایان نامه و نحوه ارائه پایان نامه تأثیر گذار می باشند که با توجه به جمیع بندهای مربوط به داوری  بنظر می رسد در نهایت اصول مربوط به نحوه ارائه  از وزن بیشتری برخوردار است که این مسئله دانشجویان را در این مسابقه با یک واقعیت در بازار کار آشنا می سازد، که همواره در فرآیند فروش محصول تولید شده و یا خدمات ارائه شده، معرفی و تبلیغ جذاب و اثر بخش آن، مهمترین نقش را ایفا می نماید.
سیدعلی محمدپور در مورد شرایط شرکت کنندگان این مسابقه گفت: در این مسابقه تمامی فارغ التحصیلان  مقاطع تحصیلات تکمیلی، بدون محدودیت رشته، از ابتدای سال تحصیلی ۹۴ تا پایان مهرماه ۹۸ و هچنین دانشجویان همین مقاطع که پروپوزال پایان نامه خود را تا پایان آبان ماه ۹۸ به تصویب رسانده اند، می توانند شرکت نمایند.
وی در پایان افزود: ثبت نام این مسابقات رد دانشگاه امیرکبیر از روزهای گذشته آغاز شده و آخرین مهلت ثبت نام، پایان روزششم دی ماه می باشد، همچنین این مسابقات عصر روز دوشنبه شانزدهم دی ماه در سالن آمفی تئاتر فجر دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.
گفتنی است، علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه از تمامی دانشگاه های تهران، می توانند در فرصت باقیمانده تا ششم دی ماه، چکیده پایان نامه/پروپوزال تصویب شده، به همراه مشخصات فردی و دانشجویی خود را به آدرس ایمیل: jd.aut.mosabeghegmail.com ارسال نمایند و ثبت نام خود را کامل نمایند.
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 2923 بار   |   دفعات چاپ: 341 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر