رویه دفاع از پروژه کارشناسی رویه دفاع از پروژه کارشناسی

 | تاریخ ارسال: 1400/2/13 | 
رویه‌ی دفاع از پروژه کارشناسی دانشکده مهندسی مکانیک 
رویه‌ی دفاع از پروژه کارشناسی دانشکده مهندسی مکانیک
  • شرایط دفاع:
  1. تایید استاد راهنما
  2. حداقل ۳ ماه از تاریخ دریافت پروپوزال توسط کمیته پروژه کارشناسی سپری شده باشد.  
  3. بیش از یکسال از ثبت واحد پروژه در پرتال آموزشی سپری نشده باشد.
  • مراحل دفاع و ثبت نمره پروژه کارشناسی:
                   دانشجو در صورت احراز شرایط بخش قبل میتواند برای دفاع از پروژه کارشناسی با انجام مراحل زیر اقدام کند.
  1. ارسال فرم تکمیل شده "اعلام آمادگی دفاع از پایان نامه کارشناسی" (لینک) به اداره آموزش دانشکده (ugrad.me@aut.ac.ir): جهت اطمینان از تایید استاد راهنما فرم ارسال شده باید حاوی امضا استاد راهنما باشد یا مستقیما توسط ایشان به اداره آموزش ایمیل گردد. در صورت تمایل استاد راهنما میتواند داوران پیشنهادی خود را در فرم مذکور قید نماید. داوران پیشنهادی استاد راهنما برای داوری پایان نامه در الویت قرار خواهند گرفت و هماهنگی اولیه استاد راهنما با داور باعث تسریع در فرآیند دفاع خواهد شد. بنابر رویه دانشگاه، داور باید عضو هیات علمی باشد.
  2. بعد از دریافت فرم بند ۱، اداره آموزش داور منتخب را از طریق پاسخ به ایمیل فوق به استاد راهنما یا دانشجو معرفی خواهد کرد و دانشجو باید برای برگزاری جلسه دفاع با استاد راهنما و داور هماهنگی لازم را انجام دهد.
  3. بعد از هماهنگی زمان برگزاری جلسه دفاع، در ترم های کرونایی جلسه دفاع از طریق سامانه های مجازی نظیر skype، Zoom Meeting و ... انجام میشود و نظارت بر برگزاری مناسب جلسه دفاع بر عهده استاد راهنمای اول است. در ترم های غیر کرونایی جلسه بصورت حضوری در دانشکده و از طریق هماهنگی با اداره آموزش برای رزرو مکان و زمان برگزاری جلسه انجام می‌پذیرد. زمان جلسه دفاع حدود ۴۰ دقیقه تا یک ساعت است. زمان ارایه دانشجو بین ۲۰ تا حداکثر ۲۵ دقیقه و مابقی زمان صرف پاسخ به داور و سایر امور جلسه است.
  4. بعد از برگزاری جلسه دفاع، باید اطلاعات نمره پروژه (شامل نمره، تاریخ نمره و تاریخ دفاع) توسط استاد راهنما در پرتال آموزشی ثبت شود.
  5. بعد از مرحله ۴، باید دو فرم نمره و ارزیابی پروژه (لینک) تکمیل و جهت ثبت نهایی نمره به اداره آموزش (ugrad.me@aut.ac.ir) ارسال گردد. این فرم ها باید حاوی امضا استاد راهنما و داور باشد یا مستقیما توسط استاد راهنمای اول به اداره آموزش ایمیل گردد.


 CAPTCHA
دفعات مشاهده: 4554 بار   |   دفعات چاپ: 155 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر