قابل توجه دانشجویان در حال فارغ التحصیلی که در ترم دوم ۱۳۹۹-۱۴۰۰ دروس عملی داشته اند

 | تاریخ ارسال: 1400/6/8 | 
قابل توجه دانشجویان در حال فارغ التحصیلی که در ترم دوم ۱۳۹۹-۱۴۰۰ دروس عملی داشته اند :
۱) با نظر سرپرست و مدرسین دروس آزمایشگاه سیالات ، دینامیک ماشین و ترمودینامیک ، در صورت انجام آزمایش ها به صورت مجازی ، ارائه گزارش کار و دادن امتحان ، نمره آن ها طی این هفته ( فقط فارغ التحصیلان ) ثبت و نهائی می شود.
۲) برای دروس عملی سرویس ( آز شیمی و آز مبانی برق ) ، دانشجویان فارغ التحصیل بایستی دروس فوق را حذف و  با تماس با مدیر گروه یک درس جایگزین معرفی به استاد اخذ و در امتحان تعیین شده شرکت کنند.
دروس پیشنهادی  : ۱- آمار و احتمالات مهندسی ۲- کنترل کیفیت ۳- ساخت افزایشی ۴- مدیریت تولید ۵- زبان تخصصی
۳) در رابطه با سایر دروس عملی دانشکده ، برنامه ارائه قسمت حضوری و فشرده فقط برای دانشجویان فارغ التحصیل از ۱۴ شهریور ( مطابق برنامه پیوست ) برنامه ریزی شده که دانشجویانی که در ثبت نمره و فارغ التحصیلی تعجیل دارند ، می توانند در یکی از این گروه ها ثبت نام و شرکت نمایند. نمره ایشان بلافاصله پس از شرکت حضوری و انجام کار ، ثبت خواهد شد.
-این افراد برای حضور در کارگاه ها نیاز به ارائه جواب تست کرونای منفی دارند.
- دانشجویان شمول این بند ( ۳ ) اگر به هر دلیلی معذور از شرکت حضوری در کارگاه ها می باشند و در ثبت نمره تعجیل دارند ، می توانند مجددا درخواست خود را با ذکر دلایل عدم حضور ارسال تا در مورد ایشان نیز تصمیم گیری برای ارائه دروس تئوری ( معرفی به استاد ) انجام و اعلام گردد.
۴) برای سایر دانشجویان دروس کارگاهی ( غیر فارغ التحصیل ) و حتی دانشجویان فارغ التحصیل که تعجیل در ثبت نمره ندارند ، برنامه حضوری کارگاه ها به محض خارج شدن شهر تهران از وضعیت قرمز برنامه ریزی و اعلام خواهد شد. ( پیش بینی اوخر شهریور و اوایل مهر )


برای دیدن برنامه برنامه فشرده حضوری دروس عملی دانشکده اینجا را کلیک کنیدCAPTCHA

دفعات مشاهده: 1444 بار   |   دفعات چاپ: 23 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر