اطلاعیه مهم در خصوص حذف و اضافه

 | تاریخ ارسال: 1400/6/29 | 
اطلاعیه مهم در خصوص حذف و اضافه
دانشجویان عزیز برای موفقیت هر چه بیشتر در انتخاب واحد و نحوه پیگیری مشکلات مربوط به آن لطفا به موارد زیر با دقت توجه فرمایید:
۱-    همه دانشجویان موظف هستند در حذف و اضافه به پورتال مراجعه و همه دروس و گروههای انتخابی خود را بدقت چک کنند و اگر مواردی در لیست ثبت نامی آنها وجود دارد که به هر دلیل مورد نظر دانشجو نیست شخصا نسبت به حذف آن اقدام کنند. توجه کنید درخواست حذف توسط اداره آموزش پذیرفته نمی شود.
۲-    اضافه ظرفیت کلاسها برای ثبت نام اولیه و تکمیلی به میزان زیادی انجام شده است و تمام دانشجویانی که در لیست انتظار ثبت نام کردند و الویت بالا (نظیر در شرف فارغ التحصیلی و غیره) داشتند به کلاسها اضافه شدند. بنابراین در حذف و اضافه اضافه ظرفیت بجز در موارد خیلی خاص اعمال نخواهد شد و دانشجویان حتما در گروههایی که ظرفیت خالی دارد ثبت نام کنند.
۳-    در این مرحله برای دروس تخصصی اضافه ظرفیت نخواهیم داشت.
۴-    برای دروس اصلی در صورتیکه یکی از گروههای آن ظرفیت خالی داشته باشد مانند گذشته اضافه ظرفیت اعمال نمیشود و درصورتیکه همه گروههای درس اصلی پر باشد باید متقاضیان تا پایان پریود آزاد حذف و اضافه در لیست انتظار ثبت نام کرده باشند. لیست انتظار ملاک بررسی درخواستهاست. توجه داشته باشید در هر صورت در این مرحله اضافه ظرفیت بعد از پایان پریود آزاد حتی برای دروسی که همه گروههای آن پر شده بسیار محدود و فقط در موارد خاص است زیرا دانشجویانی که از الویت برخوردار بودند و رویه های ثبت نام اولیه و تکمیلی را رعایت کردند نباید در این مرحله مشکلی داشته باشند.
۵-    برای بعضی دروس ظرفیت خالی محدودی اضافه شده که در زمان حذف و اضافه توسط دانشجویان قابل اخذ است بنابراین برنامه دروس ارایه شده را بدقت بررسی کنید.
۶-    تنها دانشجویانی که مشکلات پورتالی دارند میتوانند درخواست خود را با ذکر جزییات در فرم درخواست آموزشی تکمیل و به ایمیل رسمی آموزش (ugrad.me@aut.ac.ir) ارسال کنند. تنها مشکلات خاصی که خود دانشجو در سه بازه ثبت اولیه تکمیلی و حذف و اضافه قادر به رفع آن از طریق پورتال نبوده بررسی و سایر مشکلات نظیر عدم دسترسی به اینترنت، اضافه ظرفیت کلاس و ... قابل بررسی نمی باشد. برای اضافه ظرفیت کلاس به موارد ۲ تا ۴ توجه کنید.
۷-    برای مشاوره در خصوص مشکلات مربوط به انتخاب واحد که در موارد بالا ذکر نشده میتوانید از راههای ارتباط با ما (لینک) استفاده کنید. لطفا برای مسایل آموزش فقط از ایمیل رسمی (ugrad.me@aut.ac.ir) استفاده کنید. اداره آموزش مسئولیتی در خصوص پاسخگویی به ایمیلهایی که به سایر آدرسها ارسال شوند ندارد.

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما دانشجویان عزیز
اداره آموزش دانشکده مهندسی مکانیک


 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1914 بار   |   دفعات چاپ: 32 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر