قابل توجه کلیه دانشجویان ثبت نامی در دروس عملی نیمسال اول 1400 قابل توجه کلیه دانشجویان ثبت نامی در دروس عملی نیمسال اول ۱۴۰۰

 | تاریخ ارسال: 1400/8/29 | 
قابل توجه کلیه دانشجویان ثبت نامی در دروس عملی نیمسال اول ۱۴۰۰

اطلاعیه شماره ۱:

 
به پیوست، برنامه دوره فشرده و حضوری دروس عملی نیمسال اول  ۱۴۰۰ ارسال میگردد. ضمن مراجعه به این برنامه، مقتضی است به نکات ذیل توجه نمایید:

۱-    در حال حاضر دوره فشرده برای روزهای چهارشنبه و پنج¬شنبه ۳ آذر لغایت ۹ دی برنامه ریزی شده است. از آنجاییکه مطابق آیین¬نامه دانشگاه، برگزاری کلاس ها در تاریخ اعلام شده منوط به خروج از شرایط قرمز است، در صورت بروز هرگونه تغییری در شرایط موجود، ممکن است دوره مورد نظر با تاخیر برگزار گردد. در صورت تغییر شرایط کرونایی در حین برگزاری کلاس ها و عدم امکان ادامه دوره، کلاس های باقیمانده به همان ترتیب ذکر شده در برنامه و با یک تاخیر مشخص برگزار شده و برنامه زمانی جدید متعاقباً اعلام خواهد شد.
۲-    زمان بندی گروه هایی که در لیست پیوست قرار ندارد در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.
۳-    بدلیل فشردگی کلاس ها، برای برخی از دانشجویان احتمال تداخل بین دوره فشرده و تعدا محدودی از دروس نیمسال جاری (اول ۱۴۰۰) وجود دارد. اگرچه این معاونت برای همکاری هرچه بیشتر با این دسته از دانشجویان، در صورت نیاز نسبت به صدور گواهی حضور در دوره اقدام مینماید، لیکن قبولی این گواهی جهت رفع غیبت کلاس در طول نیمسال همچنان در اختیار استاد درس است. لذا برای این دسته از دانشجویان همانند نیمسال¬های گذشته حداکثر همکاری برای تغییر گروه از طریق  تماس و انجام هماهنگی دانشجو با مسئولین کارگاهها و آزمایشگاهها انجام می¬پذیرد. این دسته از دانشجویان ضروریست بلافاصله پس از هماهنگی¬های لازم و تایید مسئولین کارگاه  ها و آزمایشگاه  ها، از طریق ارسال فرم درخواست آموزشی به آدرسugrad.me@aut.ac.ir مراتب را حداکثر تا تاریخ ۳ آذر ۱۴۰۰ به کارشناسان اداره آموزش دانشکده مهندسی مکانیک اعلام نمایند تا اقدامات لازم جهت بررسی و اعمال تغییر زمان کلاس آن¬ها و همچنین هماهنگی با اداره امور خوابگاه ها انجام گردد. در این فرم بایستی مشخصات دانشجو، نام کلاس و گروه ثبت نامی قبلی و جدید، تاریخ برگزاری قبلی و جدید به همراه علت درخواست (تداخل با درس ثبت نامی ...در نیمسال جاری) قید گردد. همچنین، بدیهی است در صورت ازدیاد درخواست¬ها، الویت با تعیین تکلیف دانشجویان سال آخر و در شرف فارغ التحصیلی است.
۴-    مطابق آیین نامه دانشگاه، شرکت در دوره فشرده حضوری مستلزم اخذ گواهی سلامت از مرکز بهداشت دانشگاه می باشد. برای اخذ این گواهی دانشجویان لازم است گواهی واکسن (حداقل دوز اول) یا تست منفی PCR را در ساعت اداری به مرکز بهداشت دانشگاه ارائه دهند.
۵-    برای دانشجویان غیربومی دانشکده مهندسی مکانیک، استفاده از خوابگاه در روزهای برگزاری کلاس مطابق برنامه زمانی پیوست شده در همین اطلاعیه امکان پذیر است. اقامت در خوابگاه برای دانشجویان با طول دوره یک روز، یک شب (شب قبل یا همان شب بسته به درخواست دانشجو) و برای دانشجویان با طول دوره دو روزه، دو شب امکان پذیر می باشد. زمان پذیرش برای اقامت در خوابگاه فقط و فقط در روز و ساعت کاری (شنبه تا چهارشنبه ۷:۴۵ الی ۱۴:۱۵) می باشد. شایان ذکر است در خارج از روزهای کاری (پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی) و ساعت تعیین¬شده هیچ پذیرشی انجام نخواهد شد. دانشجویان متقاضی لازم است ضمن مراجعه به اطلاعیه یادشده، از صحت اطلاعات خود و بازه زمانی در نظر گرفته شده برای اقامت در خوابگاه اطمینان حاصل کرده و در صورت مغایرت یا نیاز به تغییر زمان، مراتب را از طریق ارسال فرم درخواست آموزشی به آدرسugrad.me@aut.ac.ir به کارشناسان اداره آموزش دانشکده مهندسی مکانیک اعلام نمایند. در این فرم بایستی مشخصات دانشجو، نام کلاس و گروه ثبت نامی به همراه علت درخواست (تغییر گروه، عدم وجود در لیست خوابگاه، ...) با ارایه توضیحات کافی در خصوص بازه قبلی موجود در لیست خوابگاه و بازه جدید (موردنظر) به طور کامل و شفاف درج گردد.
۶-    دانشجویان غیربومی سایر دانشکده ها که برای حضور در دوره فشرده متقاضی اقامت در خوابگاه دانشگاه هستند، ضروریست در اسرع وقت درخواست خود را به اداره آموزش دانشکده خود ارسال نموده و پیگیری های لازم را از همان اداره انجام دهند.
 

برای دیدن لیست  برنامه دوره فشرده کلاس های عملی ترم اول ۱۴۰۰ اینجا را کلیک کنید
برای دیدن لیست  درخواست خوابگاه ویژه دوره فشرده آذر و دی ۱۴۰۰ اینجا را کلیک کنید
با تشکر
معاون آموزشی دانشکده مهندسی مکانیک


 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 514 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر