دانشکده مهندسی مکانیک- اطلاعیه‌ها
قابل توجه داوطلبان مصاحبه دکتری سال 1400 - پژوهشکده فناوری ­های نو- دانشگاه صنعتی امیرکبیر قابل توجه داوطلبان مصاحبه دکتری سال ۱۴۰۰ - پژوهشکده فناوری ­های نو- دانشگاه صنعتی امیرکبیر

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/3/9 | 
 

قابل توجه کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دوره دکتری سال ۱۴۰۰ رشته مهندسی مکانیک

پژوهشکده فناوری ­های نو-دانشگاه صنعتی امیرکبیر

الف) نحوه ارسال مدارک:

کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دوره دکتری رشته مهندسی مکانیک سال ۱۴۰۰ رشته مهندسی مکانیک پژوهشکده فناوری­های نو دانشگاه علاوه بر مدارک اعلام شده بر روی سایت دانشگاه و بارگذاری و ارسال آندرسامانهتحصیلاتتکمیلیدانشگاه، لازم است مدارک زیر را به پژوهشکده ارسال نمایند:  

  • تکمیل فرم شماره ۱ (فرم شماره ۱ داوطلبان با آزمون و بدون آزمون (استعدادهای درخشان) متفاوت است لطفاً به هنگام تکمیل و ارسال آن دقت نمایید) و فرم شماره  ۲(مشترک برای داوطلبان با آزمون و بدون آزمون)  پیوستوارسالفرمهای۱و۲حداکثرتاپایان وقت اداری روزدوشنبه مورخ۱۰/۳/۱۴۰۰ازطریق ایمیل به آدرسnewtech@aut.ac.ir(لیست و محورهای تحقیقاتی و نوع ظرفیت استادان متقاضی پذیرش دانشجوی دکتری سال ۱۴۰۰ به پیوست در زیر ارائه شده است)
  • مهلت ارسال فرم­ها قابل تمدید نمی­باشد.عدم ارسال فرم های شماره ۱ و ۲  تاتاریخمقرربهمنزلهنقص پرونده می­باشد و منجر به توقف فرآیند مصاحبه خواهد شد.
  • اصل مدارک شناسنامه، کارشناسی،کارشناسی­ارشد و مقالات و همچنین کارنامه­­های مقاطع قبلی و کارنامه­های سازمان سنجش (اعم از نمره و محل دعوت به مصاحبه)برای تطبیق در زمان مصاحبه نزد خود داشته باشید تا چنانچه در آن زمان نیاز بود در نرم­افزار مصاحبه الکترونیکی به اشتراک بگذارید.

ب) نحوه برگزاری مصاحبه:

·           مصاحبه به صورت مجازی و با استفاده از نرم­افزارAdobe connect   انجام می­گیرد. دارا بودن لپ‌تاپ یا کامپیوتر متصل به اینترنت، مجهز به دوربین، میکروفون و ابزار صوتی برای شرکت در مصاحبه ضروری است .به منظور دریافت نرم­افزار و استفاده از راهنمای سامانه به آدرس https://cic.aut.ac.irمراجعه نمایید.

·           زمان برگزاری مصاحبه از روز  دوشنبه مورخ۱۷/۳/۱۴۰۰ لغایت چهار­شنبه مورخ۱۹/۳/۱۴۰۰ می­باشد. مصاحبه هر داوطلب توسط استادان منتخب خود که در فرم شماره ۱ انتخاب نموده­اند، انجام می­شود.جزئیات مربوط به ساعت انجام مصاحبه هر یک از داوطلبان  متعاقباً اعلام خواهد شد. (در صورت قطعی برق در حین مصاحبه، متعاقباً ساعت و روز مصاحبه به اطلاع داوطلب خواهد رسید)

جدول لینک فرم­ها و لیست استادان

 

داوطلب گرامی جهت دریافت اطلاعات تکمیلی تا پایان تاریخ مصاحبه مکرراً به سایت دانشکده مهندسی مکانیک مراجعه فرمایید.

 

راه­های ارتباطیپژوهشکده فناوری های نو دانشگاه صنعتی امیرکبیر

تلفن تماس:۶۶۹۷۰۶۳۲ و ۶۶۹۷۲۳۰۴-۰۲۱  داخلی ۱

آدرس الکترونیکی: newtech@aut.ac.ir

آدرس پژوهشکده:خیابان انقلاب، چهار راه کالج، انتهای کوچه البرز ۱، پلاک ۲۸، پژوهشکده فناوری­های نو

 

با آرزوی موفقیت روزافزون

پژوهشکده فناوری­های نو


 

 

نشانی مطلب در وبگاه دانشکده مهندسی مکانیک:
http://aut.ac.ir/find.php?item=15.722.7913.fa
برگشت به اصل مطلب