دانشکده مهندسی مکانیک- اطلاعیه‌ها
زمان مصاحبه اساتید با داوطلبان ورود به دوره دکتری 1400 نام اطلاعیه : جدول زمانبندی مصاحبه دکتری سال ۱۴۰۰ - پژوهشکده فناوری ­های نو- دانشگاه صنعتی امیرکبیر

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/3/12 | 
پژوهشکده فناوری­های نو
مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی- دینامیک، کنترل و ارتعاشات- نوبت دوم
روز دوشنبه مورخ ۱۷/۳/۱۴۰۰ 
استاد مصاحبه کننده: خانم دکتر شمشیرساز
ردیف نام داوطلب ساعت انجام مصاحبه
۱ وحید احتشامی بجنوردی ۱۳:۳۰-۱۳:۴۵
۲ عارف توانگر ۱۳:۴۵-۱۴
۳ علی جعفری فشارکی ۱۴-۱۴:۱۵
۴ سید حمیدرضا حیدری ۱۴:۱۵-۱۴:۳۰
۵ سینا صالحی ۱۴:۳۰-۱۴:۴۵
۶ مهدی کیانی ۱۴:۴۵-۱۵
 
مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی- دینامیک، کنترل و ارتعاشات- روزانه
روز چهارشنبه مورخ ۱۹/۳/۱۴۰۰ 
استاد مصاحبه کننده: آقای دکتر زارعی­نژاد
ردیف نام داوطلب ساعت انجام مصاحبه
۱ وحید احتشامی بجنوردی ۹-۹:۱۵
۲ یسنا اصلانی ۹:۱۵-۹:۳۰
۳ فرزانه آذرکمان ۹:۳۰-۹:۴۵
۴ روح ا... پوربافرانی ۹:۴۵-۱۰
۵ امین پیرمحمدی ۱۰-۱۰:۱۵
۶ باهر پیش­بهار ۱۰:۱۵-۱۰:۳۰
۷ عارف توانگر ۱۰:۳۰-۱۰:۴۵
۸ علی جعفری فشارکی ۱۰:۴۵-۱۱
۹ امین حق­نظری کیوی ۱۱-۱۱:۱۵
۱۰ محمدمهدی خریدار ۱۱:۱۵-۱۱:۳۰
۱۱ سید محمدرضا رهبرنیا ۱۱:۳۰-۱۱:۴۵
۱۲ محمدحسن سیامک ۱۱:۴۵-۱۲
۱۳ سینا صالحی ۱۳-۱۳:۱۵
۱۴ پدرام کبیری ۱۳:۱۵-۱۳:۳۰
۱۵ مهدی کیانی ۱۳:۳۰-۱۳:۴۵
۱۶ محمدهادی نامدار قلاتی ۱۳:۴۵-۱۴
۱۷ مهدی نجات­بخش ۱۴-۱۴:۱۵
۱۸ بنیامین نوروزی چگنی ۱۴:۱۵-۱۴:۳۰
 
 
مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی- مکانیک جامدات- روزانه و بدون آزمون
روز سه­شنبه مورخ ۱۸/۳/۱۴۰۰ 
استاد مصاحبه کننده: آقای دکتر صابرسمندری
ردیف نام داوطلب ساعت انجام مصاحبه
۱ فاطمه ابراهیمی ۹-۹:۱۵
۲ سبحان امیدی ۹:۱۵-۹:۳۰
۳ رضا امیری مقدم ۹:۳۰-۹:۴۵
۴ آرمان بختیاری ۹:۴۵-۱۰
۵ انسیه بختیاری ۱۰-۱۰:۱۵
۶ سجاد ترکاشوند ۱۰:۱۵-۱۰:۳۰
۷ امیرحسین توکلی ۱۰:۳۰-۱۰:۴۵
۸ علی خالوندی ۱۰:۴۵-۱۱
۹ سعید خیری ۱۱-۱۱:۱۵
۱۰ محمدرضا خلیلی لنجی ۱۱:۱۵-۱۱:۳۰
۱۱ محمدصادق دهقانی پوده ۱۱:۳۰-۱۱:۴۵
۱۲ مجتبی رحمانی قشلاقی ۱۱:۴۵-۱۲
۱۳ شهره رعایی ۱۳-۱۳:۱۵
۱۴ نازنین صارمی ۱۳:۱۵-۱۳:۳۰
۱۵ امیرحسین طالبی ۱۳:۳۰-۱۳:۴۵
۱۶ فرزین علیزاده خوارزمی ۱۳:۴۵-۱۴
۱۷ حسین غربی افشار ۱۴-۱۴:۱۵
۱۸ عاطفه فتاحی اردکانی ۱۴:۱۵-۱۴:۳۰
۱۹ محمدعلی ملکی بیگدلی ۱۴:۳۰-۱۴:۴۵
۲۰ سید محمدجواد مهدوی­زاده ۱۴:۴۵-۱۵
۲۱ سید سپهر میرلوحی ۱۵-۱۵:۱۵
 
 مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی- مکانیک جامدات- روزانه و بدون آزمون
روز سه­شنبه مورخ ۱۸/۳/۱۴۰۰ 
استاد مصاحبه کننده: خانم دکتر شمشیرساز
ردیف نام داوطلب ساعت انجام مصاحبه
۱ فاطمه ابراهیمی ۱۳-۱۳:۱۵
۲ سبحان امیدی ۱۳:۱۵-۱۳:۳۰
۳ رضا امیری مقدم ۱۳:۳۰-۱۳:۴۵
۴ آرمان بختیاری ۱۳:۴۵-۱۴
۵ انسیه بختیاری ۱۴-۱۴:۱۵
۶ سجاد ترکاشوند ۱۴:۱۵-۱۴:۳۰
۷ امیرحسین توکلی ۱۴:۳۰-۱۴:۴۵
۸ علی خالوندی ۱۴:۴۵-۱۵
۹ سعید خیری ۱۵-۱۵:۱۵
۱۰ محمدرضا خلیلی لنجی ۱۵:۱۵-۱۵:۳۰
۱۱ محمدصادق دهقانی پوده ۱۵:۳۰-۱۵:۴۵
۱۲ مجتبی رحمانی قشلاقی ۱۵:۴۵-۱۶
۱۳ شهره رعایی ۱۶-۱۶:۱۵
۱۴ نازنین صارمی ۱۶:۱۵-۱۶:۳۰
۱۵ امیرحسین طالبی ۱۶:۳۰-۱۶:۴۵
۱۶ فرزین علیزاده خوارزمی ۱۶:۴۵-۱۷
۱۷ حسین غربی افشار ۱۷-۱۷:۱۵
۱۸ عاطفه فتاحی اردکانی ۱۷:۱۵-۱۷:۳۰
۱۹ محمدعلی ملکی بیگدلی ۱۷:۳۰-۱۷:۴۵
۲۰ سید محمدجواد مهدوی­زاده ۱۷:۴۵-۱۸
۲۱ سید سپهر میرلوحی ۱۸-۱۸:۱۵
 
 
مهندسی مکانیک- ساخت و تولید- روزانه
روز چهارشنبه مورخ ۱۹/۳/۱۴۰۰ 
استاد مصاحبه کننده: آقای دکتر نیک­بخت
ردیف نام داوطلب ساعت انجام مصاحبه
۱ محمدوحید احتشام­فر ۹-۹:۱۵
۲ رضا احمدی
(نام پدر: محمد)
۹:۱۵-۹:۳۰
۳ رضا احمدی
(نام پدر: محمدحسن)
۹:۳۰-۹:۴۵
۴ محمدرضا اعتمادی­کیا ۹:۴۵-۱۰
۵ فرزاد بناکار ۱۰-۱۰:۱۵
۶ رسول بیرانوند ۱۰:۱۵-۱۰:۳۰
۷ حجت ثمری خلج ۱۰:۳۰-۱۰:۴۵
۸ کامران حاجی حسنی ۱۰:۴۵-۱۱
۹ مرتضی رنجکش ۱۱-۱۱:۱۵
۱۰ حامد سالاری ۱۱:۱۵-۱۱:۳۰
۱۱ امیرعطا سلیقه ۱۱:۳۰-۱۱:۴۵
۱۲ پریسا سلیمانی ۱۱:۴۵-۱۲
۱۳ محمد صفی­خانی قلی­زاده ۱۳-۱۳:۱۵
۱۴ رضا صوری سلوط ۱۳:۱۵-۱۳:۳۰
۱۵ حسین طاهری ۱۳:۳۰-۱۳:۴۵
۱۶ شهرام ظفری ۱۳:۴۵-۱۴
۱۷ پیمان عالی­مهر ۱۴-۱۴:۱۵
۱۸ مرتضی عسگری ۱۴:۱۵-۱۴:۳۰
۱۹ ابوالفضل غلامی ۱۴:۳۰-۱۴:۴۵
۲۰ عطیه فرزین ۱۴:۴۵-۱۵
۲۱ پوریا مشکی­زاده ۱۵-۱۵:۱۵
۲۲ علی­محمد موحدی­زاده ۱۵:۱۵-۱۵:۳۰
۲۳ امیرحسین نویدی­فر ۱۵:۳۰-۱۵:۴۵
 
نشانی مطلب در وبگاه دانشکده مهندسی مکانیک:
http://aut.ac.ir/find.php?item=15.722.7967.fa
برگشت به اصل مطلب